Karitasz

Karitász Csoportunk 2019. februárjában alakult. Jelenleg a szükséghelyzetben élő egyházközségi tagok támogatására van kapacitásunk.

Adományaink egy része felajánlásból, főként magánszemélyektől származik, másik felét az Egyházmegyei Karitász adományai teszik ki.

A Romhányi Karitász csoport az alábbi módokon támogatható:

• pénz adomány: (amelyből tartós élelmiszert vásárolunk) a Szent Antal perselyben, a sekrestyében valamint a plébánia bankszámlászámára „karitász” megjegyzéssel várunk
  • tárgyi adomány: a templomban kihelyezett Erzsébet-kosárba tartós élelmiszert várunk egész évben, egyéb felajánlásokat e-mailben, messenger üzenetben, telefonon fogadunk

Várjuk a testvérek jelentkezését, ha szükségben vannak, illetve ha olyan testvérünkről tudnak, akinek támogatásra van szüksége!

A Karitász csoport elérhetőségei:
e-mail: romhanyikaritasz@gmail.com
facebook, messenger: Romhányi Karitász