Baba-mama klub

„Hagyjátok – mondta (Jézus)–, hadd jöjjenek hozzám a kicsinyek, ne akadályozzátok őket, hisz ilyeneké az Isten országa.” (Mk 10,14)

A baba-mama klub 0-3 éves korig várja a kisgyermekeket és az édesanyákat. A plébánia nagy szobájában, otthonos körülmények között van lehetőségük a találkozásra a legkisebbeknek. A világjárvány előtt az alkalmakra kéthetente került sor. A plébánia együttműködik a Nagyoroszi székhelyű Nyugat Nógrádi Gyermekjóléti és Családsegítő Szolgálattal. Az általuk megvalósított PALÓC NŐ-KÖZ-PONT Európai Uniós projekt keretében ringató foglalkozásokat és pszichológiai tanácsadást is szervezünk. Jelenleg mindkét lehetőség online formában vehető igénybe. Szeretettel várjuk a bekapcsolódni vágyókat, akik a plébánia facebook oldalán vagy a 06 30 859 4549 telefonszámon jelezhetik igényüket.